/+48/ 512 301 300   biuro@martenrent.pl
Śledź nas na: 
logotyp.png
Samochód z OC sprawcy

Miałeś kolizję z czyjejś winy? 

Zostałeś bez samochodu? 

Wiesz, że na cały okres likwidacji szkody należy Ci się samochód zastępczy? 

Jeśli obawiasz się, że ubezpieczalnia odmówi Ci wypłaty odszkodowania za wynajem samochodu zastępczego to wiedz, że jest to słuszna obawa. Obciążenie Klienta kosztami najmu pojazdu zastępczego z OC sprawcy jest nagminnie stosowaną praktyką przez inne wypożyczalnie. 

W wypożyczalni Marten RENT, po podpisaniu odpowiednich dokumentów otrzymasz bezgotówkowo samochód na cały czas likwidacji szkody. 
Ty nie ponosisz żadnych kosztów, ponieważ ryzyko odmowy wypłaty odszkodowania za samochód zastępczy bierzemy w całości na siebie. 

 

 

Nie działamy jak inne wypożyczalnie, w których w teorii masz samochód bezgotówkowo, a w praktyce po odmowie wypłaty odszkodowania obciążany wszystkimi kosztami jest Klient.
 
W firmie Marten RENT w sposób jasny jest sporządzona umowa i Klient nie ponosi żadnego ryzyka. 

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy. 

Jeśli już wynająłeś samochód zastępczy od ubezpieczyciela i został on zabrany po 7 dniach, a ubezpieczyciel twierdzi, że nie należy Ci się już auto zastępcze - zgłoś się do nas. 
Samochód zastępczy należy Ci się na cały czas likwidacji szkody i na taki okres otrzymasz auto od nas. Bywa, że jest to nawet 180 dni. 

 

Nie pobieramy kaucji.

 

Nie ma limitu kilometrów. 

Znosimy wkład własny w przypadku szkody na wynajętym aucie. 

Nieistotny jest rok produkcji pojazdu poszkodowanego.

Wszystkie nasze samochody to najnowsze modele z roczników 2018 i 2019.  

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w przypadku szkody z OC sprawcy należy Ci się samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody lub do czasy wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej. 

 

Pomagamy w realizacji likwidacji szkody, wykonujemy kosztorysy, oraz pomagamy w odwołaniach do ubezpieczyciela, by uzyskać jak najkorzystniejsze odszkodowanie.

To wszystko GRATIS dla Klientów naszej wypożyczalni. 

Towarzystwa Ubezpieczeniowe, celowo oszukują Klientów, twierdząc, że nie należy im się samochód zastępczy, bądź należy się jedynie na 7 dni. Nieprawdą jest również, że musicie Państwo skorzystać z wypożyczalni wskazanej przez ubezpieczyciela (często na fatalnych dla Klienta warunkach), dlatego zapraszamy do naszej wypożyczalni MARTENrent.pl 

 

Warsztat w którym likwidujesz szkodę chce wypozyczyć auto zastępcze? Upewnij się jakiej jakości jest to samochód. Często są to samochody stare i mocno zniszczone, nieodpowiadające segmentowi auta uszkodzonego. U nas otrzymają Państwo nowe (roczniki 2018 i 2019), bezwypadkowe auta w idealnym stanie. 

 

Mają Państwo problem z likwidacją szkody? 
Posiadamy własny serwis naprawczy, w którym dokonamy naprawy bezgotówkowej uszkodzonego pojazdu na oryginalnych częściach. 

 

Działamy na rynku od 2007 roku. Zaufaj naszemu doświadczeniu. 

Serdecznie zapraszamy do grona zadowolonych klientów firmy MARTEN.

 

logotyp.png
toyota-aygo-6.png
nowy_yaris_life_01--da39a3ee5e.png
toyotaaurishbact1--da39a3ee5e.png
toyota-avensis.png
x3.png
MASZ PYTANIE? SKORZYSTAJ Z FORMULARZA!
© 2017 MARTENrent.pl / all rights reserved
Kreacja: Agencja DM